Дома Фудбал Франција Покетино веќе се збогува со ПСЖ 📸

Покетино веќе се збогува со ПСЖ 📸

Во јавноста досега Маурисио Покетино зборуваше дека не заминува од ПСЖ, иако медиумите го тврдеа тоа.

Меѓутоа Аргентинецот сега објави фотографии на неговиот Инстаграм профил од кои може да се сфатат како најава за заминување.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Франција

Проверете

Атлетико Мадрид не може да регистрира играчи

Атлетико Мадрид се најде во незгодна ситуација и не може да пријавува нови играчи, бидејќи…