Дома Луд Спорт Пијаните Скалони и Меси едвај стојат на нозе 🎥

Пијаните Скалони и Меси едвај стојат на нозе 🎥


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓После освојувањето на шампионската титула завладеа неверојатна еуфорија во Аргентина, каде се слави со денови.

Фудбалерите беа пречекани во Буенос Аирес како богови, па долго се славеше по улиците на престолнината.

Камерите ги фатија Скалони и Меси видно расположени и се чини дека малку претерале со алкохол.

Видеото стана вирално на социјалните мрежи, а на него се гледа дека двајцата едвај стојат на нозе.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Кузмановски се сели кај Миркуловски?!

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Според информациите …