Дома Луд Спорт Општа тепачка на кошаркарки пред камери🎥

Општа тепачка на кошаркарки пред камери🎥

Кошаркарките на Мали загубија од Србија на Светското првенство и со тоа ја загубија шансата за пласман во четвртфинале.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Поразот очигледно тешко им падна поразор, па дојде до општа тепачка по мечот.

Две кошаркарки започнаа физички да се пресметуваат и тоа пред камери, па настана општ хаос.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Мачката Љубица е голем фан на Црвена Звезда, не пропушта ниту еден меч🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Српските медиуми…