Дома Фудбал Останато Ова е најскапиот тим од играчи кои ова лето ги променија клубовите (ФОТО)

Ова е најскапиот тим од играчи кои ова лето ги променија клубовите (ФОТО)

0

Летниот преоден рок на големо е во тек и секојдневно се објавуваат шпекулации или официјални трансфери.

Како и секогаш вниманието е насочено кон најголемите европски првенства.

Денес англискиот „Дејли Мејл“ направи идеален тим од најскапите играчи во овој преоден рок. Според нивниот избор тимот е во формација 4-3-3.

Еве како изгледа најскапиот тим до овој момент. Секако, очекувањата се до крајот на преодниот рок овој тим да претрпи промени.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Нејмар се враќа во тимот – ќе патува со ПСЖ на турнеја во Кина

Бразилската суперѕвезда Нејмар, ќе патува со Пари Сент Жермен на предсезонската турнеја во…