Дома Видео Нејмар во самоизолацијата игра фудбал со своите кучиња (ВИДЕО)

Нејмар во самоизолацијата игра фудбал со своите кучиња (ВИДЕО)

Бразилскиот фудбалер Нејмар како и голем број фудбалери во овој момент нема тренинзи, па Бразилецот на свој начин си ја одржува формата.

Нејмар на неговиот Инстаграм профил објави видео на кое може да се види како тој игра фудбал со неговите домашни миелничња.

View this post on Instagram

⚽️🐶🐶🐶

A post shared by ene10ta Érre 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Марсело покажа како изгледа неговото тело по изолацијата (ФОТО)

Mногу фудбалери ја искористија домашната изолација за да работат на нивната физичка форма.…