Дома Фудбал Германија Неверојатна грешка на Ноер за која долго ќе се зборува (видео)

Неверојатна грешка на Ноер за која долго ќе се зборува (видео)

Баерн Минхен го пречекува „фенерџијата“ Падерборн и на полувремето резултатот е 1:1.

Домаќините брзо дојдоа до водство со голот на Гнабри, а израмни Србени после неверојатната грешка на Мануел Ноер.

Германскиот репрезентативец направи грешка за која уште долго ќе се зборува…погледнете!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Германија

Проверете

Бизарно објаснување: Во Белорусија се игра фудбал затоа што ако се плашиш од корона, не си машко!

Белорусија е една од ретките земји во светот и единствена во Европа каде што се игра фудба…