Дома Фудбал Останато Насри изгледа изгледа непрепознатливо

Насри изгледа изгледа непрепознатливо

Самир Насри неодамна објави дека се пензионира откако претходно една година не играше фудбал, а сега се појави на хуманитарен меч.

Изненадувачката беше формата на поранешниот фудбалер на Арсенал и Манчестер Сити. Очигледно Насри не внимавал на храната па малку повеќе се опуштил.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Лацио му го нанесе првиот пораз на Интер🎥

Лацио и Интер одиграа возбудлив натпревар на „Олпимпико“, домаќините со пресврт дојдоа до …