Дома Фудбал Англија Навивач го пцуеше Погба, Французинот му одговори со насмевка 🎥

Навивач го пцуеше Погба, Французинот му одговори со насмевка 🎥

Манчестер Јунајтед против Вест Хем успеа да слави со 1:2, головите за Јунајтед ги постигнаа Џеси Лингард и Роналдо, а во последните моменти од натпреварот Де Геа одбрани пенал.

По овој натпревар следуваше една неубава сцена во која навивач го навредуваше Погба. На навредите Французинот одговори со насмевка.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Лацио му го нанесе првиот пораз на Интер🎥

Лацио и Интер одиграа возбудлив натпревар на „Олпимпико“, домаќините со пресврт дојдоа до …