Дома Фудбал Лига на шампиони Моментот кога Хаверц им „продаде“ маалска финта на Крос и Рамос 🎥

Моментот кога Хаверц им „продаде“ маалска финта на Крос и Рамос 🎥

Реал Мадрид вчера беше целосно надигран од Челзи и „сините“ можеа да победат и поубедливо од 2:0.

На социјалните мрежи после натпреварот се појави и видео во кое може да се види како Каи Хаверц во еден момент со маалска финта си поигрува со Крос и Рамос.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

„Историски момент беше денес да се гледа Македонија, срцето ми е полно за Пандев“

Марио Ѓуровски како што најавивме е дел од нашиот експертски кој ги коментира натпреварите…