Дома Фудбал Италија Михајловиќ се уште има „магија“ во нозете (видео)

Михајловиќ се уште има „магија“ во нозете (видео)

Тимот на Болоња попладнево запиша важна победа на домашен терен против Аталанта во Серија А.

Тренерот Михајловиќ го водеше тимот од клупата, а во една ситуација покрај аут линијата покажа дека се уште има магија во нозете.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Ѓоковиќ се потсети на своите почетоци и објави видео кое стана ХИТ (видео)

Новак Ѓоковиќ денес е најдобар тенисер на светот и објави интересно видео од своите почето…