Дома Фудбал Останато Место да постигне гол, Роналдо нокаутираше камерман 🎥

Место да постигне гол, Роналдо нокаутираше камерман 🎥


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Португалецот Кристијано Роналдо се најде во интересна ситуација во натпреварот на Ал Наср, но не поради гол или асистенција.

Имаше прилика Роналдо од слободен удар на погоди, но неговиот обид заврши покрај голот и директно во главата на еден од камерманите зад голот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Ратклиф спрема нова понуда за Манчестер Јунајтед, која нема да ги израдува фановите

Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓ Продажбата на Манчестер Јунајтед е г…