Дома Офсајд Меси одмора на јахта: Жена му се појави во бикини, сите гледаа во нејзините гради! (ВИДЕО)

Меси одмора на јахта: Жена му се појави во бикини, сите гледаа во нејзините гради! (ВИДЕО)

Аргентинскиот фудбалер и ѕвезда на Барселона, Лионел Меси успеа да пронајде засолниште од напорната сезона, па мислеше дека никој нема да го забележи, но фоторепортерите го следат будно секој негов чекор.

Меси зад себе има неуспешна сезона со Барселона откако Реал Мадрид ги победи во борбата за трофејот во Ла Лига.

Во текот на целата сезона Меси имаше проблеми, а тоа на крајот имаше ефект на Каталонците. На сите им беше јасно дека му е потребен одмор, а Аргентинецот пронајде вистинско место за такво нешто.

Интересно е тоа што Аргентинецот го забележаа како разменува нежности со сопругата, па успеаа да фотографираат и плажата на која имаше многу атрактивни девојки, а Меси претходно помина токму од таму.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Халанд не може да поверува каква “ѕверка” тренира во Дортмунд

Напаѓачот на Борусија Дортмунд, Халанд имаше само пофални зборови за младиот фудбалер на о…