Дома Видео Меси каков што не сте виделе: Во преполн ноќен клуб ја фати за задникот

Меси каков што не сте виделе: Во преполн ноќен клуб ја фати за задникот

0

Лионел Меси ова лето имаше нешто подолг одмор.

Аргентинецот пред неколку дена се врати во екипата, но поради полесна повреда нема да настапува на пријателските натпревари.

Меси патуваше на различни дестинации. Последните денови од одморот ги помина на Ибица, а таму шпанските папараци го дочекаа со раширени раце.

Секој чекор на ѕвездата на Барселона беше видно набљудуван, па така го фатија во момент кога Меси сопругата Антонела ја фати за задникот во преполниот ноќен клуб.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Eден европски гигант веќе простор за Мурињо!?

Жозе Мурињо од декември е без ангажман, тогаш Португалецот доби отказ во Манчестер Јунајте…