Дома Фудбал Англија Луд тикет: Храбар обложувач ги погоди големите изненадувања на Островот

Луд тикет: Храбар обложувач ги погоди големите изненадувања на Островот

Вчера не беше ден на фаворитите, а веројатно лош ден и за оние кои се обложуваат. Видовме голем број изненандувања, но еден обложувач успеал да погоди дури четири изненадувања.

Извесниот обложувач одиграл дека Кристал Палас ќе го победи Ливерпул, дека Астон Вила ќе слави над Арсенал, дека Фулам ќе слави со Вест Хем и дека Рос Каунти во Шкотска ќе го добие Ренџерс.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


На влог од една фунта, тој си доби скоро 3.000.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Крај на една ера: Данска остана без селектор

Каспер Хјулманд повеќе не е селектор на данската фудбалска репрезентација, откако поднесе …