Дома Останати Тенис Лудиот Кирјос со автомобил вреден 300.000 евра удри во бандера (ФОТО)

Лудиот Кирјос со автомобил вреден 300.000 евра удри во бандера (ФОТО)

Ник Кирјос продолжува да лудува и надвор од теренот.

Австралискиот тенисер Ник Кирјос често пати се наоѓа на насловните страни на медиумите и тоа не е така поради нешто што прави на теренот, туку поради неговата луда глава.

Сега тој го искрши неговиот скапоцен автомобил.

Кирјос удрил во бандера со автомобилот вреден околу 300.000 евра.

За среќа поминал без повреди.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тенис

Проверете

Откако цел свет го критикуваше Ѓоковиќ сега Федерер е на удар на јавноста поради неодговорно однесување (ФОТО)

Неодамна голем дел од јавноста го критикуваше Новак Ѓоковиќ поради организацијата на „Адри…