Дома Топ вести Лига на шампионите: Кои ќе бидат последните четвртфиналисти? 🎥

Лига на шампионите: Кои ќе бидат последните четвртфиналисти? 🎥


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал!↓↓↓Оваа недела ќе ги добиеме и последните четвртфиналисти, а вечерва се првите два натпревари.

Како што стојат работите не би требало да има изненадувања, но досега Лигата на шампионите не навикнала дека се случувале чуда. Дали сега ќе ги има, ќе видиме.

Кои се вашите фаворити?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Топ вести

Проверете

ВМФЛ: Победи на Вардар, Воска, Гостивар и Пелистер

Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал!↓↓↓ Водечките екипи во македонската в…