Дома Фудбал Останато Крадци го оштетиле автомобилот на Балотели: Молете се да не ве најдам!

Крадци го оштетиле автомобилот на Балотели: Молете се да не ве најдам!

Maрио Балотели повторно се најде во центарот на вниманието на италијанската јавност после новата објава на Инстаграм.

Балотели објави видео од својот автомобил и покажа дека непознати сторители му го оштетиле автомобилот. Крадците го скршиле прозорот на совозачот за да влезат во автомобилот и од него украле некои вредни работи.

„Сакам само да ви кажам да се молите никогаш да не ве најдам. Ќе ве барам до крајот на животот. Го*на кукавички“, напиша Балотели.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

„Играчите со диктатор како Мурињо се однесуваат како овци“

Поранешниот фудбалер на Ливерпул Стен Колмор го нарече Жозе Мурињо диктатор. Колмор денес …