Дома Видео Карантинот не го смирил Џани: Даде гол па ја скрши камерата (ВИДЕО)

Карантинот не го смирил Џани: Даде гол па ја скрши камерата (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец Езгјан Алиоски очигледно едвај чекал да помине карантинот и да се врати на тренинзите.

Џани на еден од тренинзите постигна гол, а потоа се занесе во прославата која заврши со неколку боксови во камерата.

Лидс ова видео го објави на социјалните мрежи со опис:

„Дефинитивно Џани не се смирил за време на паузата“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

„Второто полувреме беше едно од подобрите, играчите ги заслужуваат сите честитки“

Стефан Даскалов за Спортски од Букурешт Како и после првиот натпревар и после оваа средба …