Дома Видео Како Ешли Јанг од оваа ситуација не постигна гол?

Како Ешли Јанг од оваа ситуација не постигна гол?

Фудбалерот на Интер Ешли Јанг вечерва против Борусија Менхенгладбах имаше едно неверојатно промашување.

За среќа на Јанг Интер победи па ова негово големо промашување немаше влијание на победникот. Дефинитивно едно од најголемите промашувања сезонава во ЛШ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Куман го отпиша, а Суарез сега игра како Роналдо во Реал

Луис Суарез продолжи со одличните настапи во неговата прва сезона во Атлетико Мадрид. Вчер…