Дома Видео И Ноер знае да има погрешна проценка ?

И Ноер знае да има погрешна проценка ?

Штутгарт во 20. минута од мечот со Баерн поведе со 1:0.

Тангу Кулибали постигна гол за предност на домаќините, а лоша реакција имаше голманот на Баерн, Мануел Ноер.

Ваква ситуација во која Ноер погрешно ќе процени една топка е навистина реткост.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

„Играчите со диктатор како Мурињо се однесуваат како овци“

Поранешниот фудбалер на Ливерпул Стен Колмор го нарече Жозе Мурињо диктатор. Колмор денес …