Дома Видео И Меси жонглираше со тоалетна хартија (ВИДЕО)

И Меси жонглираше со тоалетна хартија (ВИДЕО)

Предизвикот да се жонглира со тоалетна хартија стана вистински хит помеѓу фудбалерите во време кога фудбалот е стопиран.

На овој предизвик се приклучи и Меси кој покажа дека кога е контролата во прашање не му менува многу дали е тоалетна или топка.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Томас Милер блиску до нов договор

Томас Милер е блиску до договор со Баерн Минхен за продолжување на соработката, пренесуваа…