Дома Луд Спорт Ибра повторно е хит: Ечи турбо-фолк среде Лос Анџелес (видео)

Ибра повторно е хит: Ечи турбо-фолк среде Лос Анџелес (видео)

0

Можеш да избегаш од Балканот, но Балканот од тебе никогаш!

Златан Ибрахимовиќ е една од најголемите светски фдубалски ѕвезди, моментално живее во Лос Анџелес, но не ја заборава балканската музика.

Ибра не крие дека слуша турбо-фолк, а очигледно никој не може да му забрани да пушта таква музика и во соблекувалната.

Овој пат во соблекувалната на Галакси ечеше турбо-фолк хитит на Милан Динчич „Жена за сва времена“.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

ТРАНСФЕРИ ВО ЖИВО: Елмас е играч на Наполи, Милан сруши трансфер рекорд, Јувентус спреми понуда за Нејмар

Нашата редакција секој ден навремено ќе ве информира за се што се случува на трансфер паза…