Дома Тикет на денот Екстра тикет од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (15.08.2018)

Екстра тикет од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (15.08.2018)

0
екстра тикет

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикет“ на кој добивате 20% зголемени коефициенти сектикетstrong>

коефициент131″ target=”_blank” rel=”noopener”>Coinbet24 е една од водечките обложувалници на македонскиот пазар и постојано ја зголемува својата понуда со цел да ги задоволи љубителите на облообложувалницитот“ е понуда која што сигурно ќе ви се допадне, бидејќи добивате 20% поголеми коефициенти.

Во денешниот тикет Coinbet24 нуди 4 натпревари чии стандарден коефициент изнесува 8.91, меѓутоа со уплата на истиот добивата квота 10.69.


Следете го Sportski.mk и на


Изиграј го екстра тикетот на Coinbet24

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Екстра тикети од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (29.11.2018)

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикети“ на кој добива…