Дома Тикет на денот Екстра тикет од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (07.08.2018)

Екстра тикет од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (07.08.2018)

екстра тикет

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикет“ на кој добивате 20% зголемени коефициенти секој ден.

Coinbet24 е една од водечките обложувалници на македонскиот пазар и постојано ја зголемува својата понуда со цел да ги задоволи љубителите на обложувањето.


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


„Екстра тикетот“ е понуда која што сигурно ќе ви се допадне, бидејќи добивате 20% поголеми коефициенти.

Во денешниот тикет Coinbet24 нуди 4 натпревари чии стандарден коефициент изнесува 14.23, меѓутоа со уплата на истиот добивата квота 17.08.

Изиграј го екстра тикетот на Coinbet24

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (вторник, 16.04.2024)

Сигурно е дека во центарот на вниманието ќе бидат реванш натпреварите од ¼ финалето на Лиг…