Дома Актуелно Ексклузивно само во Mozzart Kazzino! Запознај ја новата игра TREE OF LIGHT на Evo Play

Ексклузивно само во Mozzart Kazzino! Запознај ја новата игра TREE OF LIGHT на Evo Play

Ексклузивно во Mozzart Kazzino! Новата игра Tree of light единствено достапна на сајтот за онлајн казино www.mozzartkazzino.mk.

Играта Tree of light се одвива во волшебнaта шума во Винленд, каде што храбриот авантурист Лупин и неговиот верен пријател, Мино, ќе тргнат по патеката до легендарното Дрво на светлина, на која растат највкусните плодови во светот!


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


За време на авантурата на Лупин и Мино се прикажуваат антички шеми кои може да се активираат со добитни комбинации. Шемата им дава дополнителна сила, така што ќе биде потребно да сторите се што можете за да ги поддржите во нивната голема мисија.

Биди меѓу првите кои што ќе го откријат волшебниот свет скриен во оваа игра и ќе се израдуваат на добивките кои таа ги нуди. Те очекува многу забава, бесплатни вртења и бонус игри.

Заврти веднаш, влези во светот на онлајн забавата и волшебниот Винленд на www.mozzartkazzino.mk.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Ѓоковиќ го прашаа на кој тенисер би му го доверил животот – одговорот беше изненадување! 🎥

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ доби и интересно прашање на кое имаше интересен о…