Дома Фудбал Останато ЕВРОГОЛ на Нафиу! Шкендија има 1:1! 🎥

ЕВРОГОЛ на Нафиу! Шкендија има 1:1! 🎥

Шкендија се враќа во игра против Тотенхем!

После голот во четвртата минута Тотенхем не покажа многу, а тоа Шкендија сега го искористи и резултатски. Нафиу постигна прекрасен гол за 1:1 во 55. минута од натпреварот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Гвардиола ја покажал својата лоша страна: Тоа воопшто не беа убави зборови

Во текот на натпреварот во средата помеѓу Манчестер Сити и Порто беше навистина напнато. Т…