Дома Офсајд Доби отказ во клубот, па заработи пола милион фунти со продажба на голи фотографии

Доби отказ во клубот, па заработи пола милион фунти со продажба на голи фотографии


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Meдлин Рајт е атрактивна фудбалерка која во овој момент заработува од продажба на голи фотографии на „Онли Фенс“, таа се насочи во оваа насока откако доби отказ од Чарлтон.

Откако доби отказ, Рајт започна со работа на „Онлифенс“, а сега по три години пауза пронајде нов клуб и игра за Лејтон Ориент каде што веќе и постигна гол.

„Одлуката на Чарлтон ми го скрши срцето бидејќи го сакав тој клуб. Кога се случи тоа забележав колку луѓе ме изневерија, но ми се отворија други врати во други индустрии. Една кариера заврши, друга започна. Во една година заработив пола милион фунти, сега можам да патувам и да уживам“, изјави Рајт.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ванда во „жешко“ издание, објави видео без градник 🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Агентката и партнерка…