Дома Видео Да се украде автомобил од УФЦ борец баш и не е добра идеја 🎥

Да се украде автомобил од УФЦ борец баш и не е добра идеја 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


УФЦ борецот Џордан Вилијамнс имаше мала непријатност кога се соочи со крадец на бензинска пумпа.

Додека не беше покрај својот автомобил крадецот сакаше да го украде автомобилот на Вилијамс, меѓутоа за среќа УФЦ борецот на време стигна, а сторителот не помина добро.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Вакво нешто не сме виделе досега: Згодна танчерка забавуваше гости на натпреварот Мајорка – Барселона 🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Клубовите во ВИП ложи…