Дома Луд Спорт Видете како Роналдо го минува времето во карантин (видео)

Видете како Роналдо го минува времето во карантин (видео)

Славниот португалски фудбалер Кристиано Роналдо седи во карантин од две недели во својот дом во Торино, а времето го минува со тренинзи и играње со децата.

Сега се појави видоа на кое се гледа како Роналдо си игра со своите деца и со вереницата Георгина. На видеото се гледа како Португалецот ја удира својата вереница по задникот, нешто што не можеше да помине без коментари.

Според коментарите во јавноста, потегот на Роналдо ги подели фановите.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Елитен судија од ФИФА уапсен на оргии со српски старлети

Познатиот судија на УЕФА од Словенија, Славко Винчиќ беше уапсен во полициска акција во Бо…