Дома Фудбал Англија Видео: Погба „крвнички“ стартуваше над Белерин, па му аплаудираше на судијата

Видео: Погба „крвнички“ стартуваше над Белерин, па му аплаудираше на судијата

Дербито во Премиер лигата заврши со победа на Манчестер Јунајтед, а во овој натпревар сосема заслужено беше исклучен Пол Погба. Погледнете неговиот старт по кој заработи директен црвен картон…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Меси херој на ПСЖ, Интер го најде лекот за Шериф 🎥

Вечерва се играа натпревари од третото коло во Лигата на шампионите. Интер го најде лекот …