Дома Видео Ваква интервенција може да направи само Ноер! (ВИДЕО)

Ваква интервенција може да направи само Ноер! (ВИДЕО)

Мануел Ноер имаше проблеми со повредите и потребно му беше време за да се врати во препознатливата форма и сега изгледа конечно успеа.

Во натпреварот за викендот кој Баерн го играше против Келн видовме еден излет карактеристичен за него од времето кога со формата за многумина беше најдобар голман во светот.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Борусија Дортмунд го отстапи стадионот за пациенти со коронавирус

Борусија Дортмунд стана уште еден фудбалски клуб кој се вклучи во борбата против коронавир…