Дома Луд Спорт Болна реакција на водителката кога дозна дека голманот на Малатијаспор е пронајден мртов🎥

Болна реакција на водителката кога дозна дека голманот на Малатијаспор е пронајден мртов🎥


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Турскиот голман на Малатијаспор Ахмет Ејуп Туркаслан загина во земјотресот во Турција.

28-годишниот Туркаслан беше пронајден мртов под урнатините после повеќе часовна потрага.

Веста ја соопшти техничкиот директор на клубот, Јилмаз Вурал и тоа во директен пренос на ТВ.

Не можеше да го сопре емоциите, а и реакцијата на водителката беше исклучително тажна.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Англичаните шокирани, Италијанка катастрофално ја отпеа химната

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Англија ост…