Дома Фудбал Лига на шампиони Барселона за една минута постигна два гола 🎥

Барселона за една минута постигна два гола 🎥

Барселона фуриозно го започна натпреварот против Наполи и дојде до големо водство на самиот старт.

Имено, Каталонците за само 60 секунди постигнаа два гола и во 18-та минута веќе имаат предност од 2:0.


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Најпрво погоди Фермин, а само една минута подоцна Кансело зголеми на 2:0 и ја приближи Барселона до четвртфиналето.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

ПСЖ и Дортмунд се први полуфиналисти во ЛШ

Пари Сент Жермен и Борусија Дортмунд обезбедија полуфинале откако вечерва беа подобри од Б…