Дома Фудбал Барселона го претстави дресот за новата сезона 📸

Барселона го претстави дресот за новата сезона 📸

Барселона вечерва и официјално го претстави дресот за наредната сезона.

На дресот има некои измени во однос минатиот, но традиционалните клупски бои се задржани.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Официјално: Покетино го продолжи договорот со ПСЖ

Aргентинскиот стратег Маурисио Покетино во ПСЖ пристигна во јануари на местото на Томас Ту…