Дома Офсајд Toти има нова љубов и тоа – атрактивната Мис на Италија 2021! 📸

Toти има нова љубов и тоа – атрактивната Мис на Италија 2021! 📸


Викенд на градски дерби дуели: Арсенал - Тотенхем и Атл.Мадрид - Реал М. ↓↓↓


Поранешниот капитен на Рома, Франческо Тоти веќе не крие дека има нова жена во неговиот живот.

Медиумите во Италија во јавноста неколку пати го забележале славниот фудбалер со Клаудија Мота. Оваа девојка е позната по тоа што во 2021 година беше избрана за Мис на Италија.

Тоти пред една година се разведе од неговата долгогодишна сопруга Илраија Блази, додека атрактивната русоскоса неодамна ја прекина врската со познатиот говач Симоне Ругати.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ванда во „жешко“ издание, објави видео без градник 🎥

Викенд на градски дерби дуели: Арсенал - Тотенхем и Атл.Мадрид - Реал М. ↓↓↓ Агентката и п…