Дома Видео Ѕверски го згази: За ваков удар се лежи во затвор – суспензија е блага казна

Ѕверски го згази: За ваков удар се лежи во затвор – суспензија е блага казна

За овој недозволен удар во ММА спортот се добива суспензија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Фудбалер кој заработи милиони делеше автограми од возило од 1.000 евра 🎥

Фудбалерот на Бетис, Борха Иглесиас е дефинитивно еден од најзаслужните што Бетис некое вр…