Дома Видео Ѕверски го згази: За ваков удар се лежи во затвор – суспензија е блага казна

Ѕверски го згази: За ваков удар се лежи во затвор – суспензија е блага казна


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓За овој недозволен удар во ММА спортот се добива суспензија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Можат да завидуваат и европските ѕвезди: Во Босна постигнат спектакуларен гол со „ножички“ 🎥

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Во…