Дома Видео Чави бегаше од навивачите: Да, одам во Барселона

Чави бегаше од навивачите: Да, одам во Барселона

Легендарниот Чави Ернандез мораше да побегне од навивачите кои го обиколија и му поставија бројни прашања.

Сите сакаа да се фотографираат со легендарниот шпански фудбалер, а еден од нив го “бомбардираше“ со прашања.

„Доаѓаш во Барселона?“, а Чави одговори со ДА.

Потоа следуваше прашањето:

„Да? Ќе ја тренираш Барселона?“

Чави одговори: „Не не, се уште не.“, и потоа побегна.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Тихомир Костадинов асистент во важната победа на Ружомберок 🎥

Репрезентативецот на Македонија Тихомир Костадионов денес беше асистент во победата на Руж…