Дома Фудбал Циркус на Хесе: Се сакарал со девојката, па му ја прегазила ногата 🎥

Циркус на Хесе: Се сакарал со девојката, па му ја прегазила ногата 🎥

Некогаш големата надеж на Реал Мадрид и шпанскиот фудбал Хесе Родригез повторно го привлече вниманието на јавноста и повторно со нефудбалски работи.

Хесе зад себе има многу девојки и неколку брака, а сега со најновата девојка Хесе имал кавга на коцертот кој се одржал во „Гран Канарија Арена“. Според она што го објавија шпанските медиуми девојката по кавгата му ја прегазила ногата, а на социјалните мрежи се појави видео како пријателите му помагаат на Хесе да се движи.

Во овој момент Хесе е член на Лас Палмас. Претходно ПСЖ го отпушти откако се дозна дека неговата тогашна девојка ја изневерувал со нејзината најдобра пријателка.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Лацио му го нанесе првиот пораз на Интер🎥

Лацио и Интер одиграа возбудлив натпревар на „Олпимпико“, домаќините со пресврт дојдоа до …