Дома Топ вести Фудбалерите на Барселона направија луда забава во автобус!🎥

Фудбалерите на Барселона направија луда забава во автобус!🎥

Барселона во финалето на Кралскиот куп го победи Атлетик Билбао со 4:0 и го освои првиот трофеј од сезоната 2018/19.

Пандемијата на ковид-19 владее во светот и поради тоа не се организираат забави, но тоа не ги спречи фудбалерите на Барселона да прослават во автобусот.

Пјаниќ објави видео од славјето на кое се гледаат танц, музика, алкохол…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Топ вести

Проверете

Прва изјава на Чурлинов по потписот за Барнли

Репрезентативецот на Македонија Дарко Чурлинов од денес и официјално е нов играч на англис…