Дома Останати Кошарка Фантастична кореографија во чест на Коби и Џиана (ВИДЕО)

Фантастична кореографија во чест на Коби и Џиана (ВИДЕО)

Навивачите на Лос Анџелес ФК направија фантастична кореографија во чест на Коби Брајант и неговата ќерка Џиана.

Коби и Џиана го загубија животот минатиот месец. Сега во победата од 3:0 против Леон во рамките од КОНКАКАФ Лигата на шампионите навивачија одлучија на фантастичен начин да оддадат почит на Коби и неговата ќерка.


Кој ќе биде новиот шампион, Сити или Арсенал? ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Кошарка

Проверете

Флоријан Вирц играч на сезоната во Бундеслигата

Ѕвездата на Баер Леверкузен, Флоријан Вирц, е прогласен за најдобар играч во Бундес-лигата…