Дома Луд Спорт Фабрегас доби понуда за секс, за неговиот одговор зборува цела Европа!

Фабрегас доби понуда за секс, за неговиот одговор зборува цела Европа!

0

Играчот на Челзи, Цеск Фабрегас е многу популарен кај женскиот пол и дневно добива многу „непристојни понуди“ на социјалните мрежи, а една од нив предизвика големо внимание во медиумите.

Имено, една обожавателка му предложи на Шпанецот да поминат ноќ заедно, а Фабрегас одговори на шмекерски начин и јасно стави до знаење која е најважната жена во неговиот живот.

„Би било неверојатно ако поминеме една ноќ заедно. Што мислиш за тоа?“, напиша обожавателката.

„Не, благодарам. Мојата сопруга е милји пред сите“, одговори Фабрегас.

Шпанецот е веќе 5 години во брак со 15 години повозрасната Даниела Семан со која има три деца,

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Луд Спорт

Проверете

Роналдо во друштво на својата девојка порача: Ја сакам Аргентина и тоа многу! (Видео)

Ѕвездата на Реал Мадрид, Кристиано Роналдо снимаше „лајв“ видео на својот Инстаграм профил…