Дома Фудбал Англија Срамно промашување на Марсијал🎥

Срамно промашување на Марсијал🎥

Манчестер Јунајтед и ПСЖ играат возбудлив натпревар на „Олд Трафорд“ со многу шанси на двете страни.

На полувреме двата тима заминаа со резултат 1:1, а на стартот на вториот дел беше видено неверојатно промашување на Марсијал.

Французинот буквално промаши празен гол од пет метри…Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Озил: Возбуден сум, од дете навивам за Фенербахче

Месут Озил од вчера и официјално е нов играч на турски Фенербахче. Озил го напушти Арсенал…