Дома Офсајд Скандал на Островот: Енди Керол својата ергенска вечер ја завршил со две девојки

Скандал на Островот: Енди Керол својата ергенска вечер ја завршил со две девојки

Поранешниот играч на Њукасл, Ливерпул, Вест Хем и англиската фудбалска репрезентација бил фатен во кревет со две девојки во Дубаи, пишува британскиот таблоид „Сан“.

Керол таму направил ергенска забава со своето друштво која очигледно излегла од контрола, тој треба да се венча следниот викенд.

Една од двете девојки со која бил Керол, Тејлор Џејн Вилки приказната ја раскажа за „Сан“. Таа признала дека не била свесна дека станува збор за ергенска забава на Керол. Според информациите на медиумите на Островот забавата траела цели 17 часа.

“Тоа беше фантастичен ден. Алкохолот имаше во изобилство и мислев дека Енди одлично се забавува. Тој дојде да разговара со нас. Не праша што правиме и изгледаше пријатно, вистински џентлмен. Во ниту еден момент не спомни дека тоа е негова ергенска забава, ни кажа дека ни е роденден. Жал ми е за целиот хаос, но јас не направив ништо лошо“, раскажала Вилки.

Тејлор испрати извинување до свршеница на Керол, Били Макли која разбирливо е лута на на напаѓачот на ВБА, а тоа го покажа и со тоа што го избриша од социјалните мрежи.

„Знам дека е чудно и како се изгледа, но навистина не направивме ништо“, гласело извинувањето на Тејлор.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Атрактивната македонска репрезентативка ужива на плажите во Хрватска 📸

Репрезентативката на Македонија, Јулија Живиќ деновите од одморот ги поминува во Хрватска,…