Дома Луд Спорт „Роналдо сака мажи, Ирина му беше само параван“

„Роналдо сака мажи, Ирина му беше само параван“

Пјотор Листерман, познат сопственик на ВИП агенција за спасување на парови тврди дека Кристиано Роналдо има афинитет кон машкиот пол!

Тој зборуваше за љубовниот живот на Португалецот и истакна дека бил во врска со Ирина Шаик само за да ја сокрие својата вистинска сексуалност.

Денес Роналдо е во врска со Георгина Родригез, но Листерман и понатаму го тврди истото, свесен дека ова се тешки обвинувања.

„Јас ги запознав Роналдо и Ирина. Му требаше покритие, бидејќи сака млади момчиња. Односот на нив двајцата беше од заенма корист. На Ирина и требаше популарност, а на Роналдо само параван. Не сакаше да ги разочара своите фанови, па покрај него му треба згодна жена“.

„Помеѓу Роналдо и Ирина немаше односи, дури и ако ги имало, тоа било случајно. Едноставно, тие двајца само играа улоги. Јас добив 100.000 долари како надоместок за тоа што ги поврзав“, откри Листерман.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

ПСЖ нуди 60 милиони за ѕвездата на Милан

Левиот бек на Милан, Тео Хернандес е голема желба на раководството на ПСЖ, пренесуваат ита…