Дома Фудбал Репрезентации Револтирани навивачи: Платиле 600 денари за да седат на скршени столчиња и птичји измет!

Револтирани навивачи: Платиле 600 денари за да седат на скршени столчиња и птичји измет!

Maкедонија вчера ја пречека Англија пред полн стадион, атмосферата беше прекрасна, но имаше и револтирани навивачи кои и покрај тоа што уредно си платиле влезници сепак не добиле услови како што треба да имаат на теренот.

Денеска на социјалните мрежи беа објавени повеќе фотографии на кои може да се види лошата состојба на столчиња.


Германија гази и најавува битка за титула! ↓↓↓


На фотографиите може да се види дека некои столчиња се целосно со птичиј измет, а некои од нив и скршени…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

Сите беа изненадени: Еве зошто Монтела го оставил Ѓулер на клупата против Португалија

Фудбалерот на Реал Мадрид, Арда Ѓулер беше најдобриот турски играч на теренот во првиот на…