Дома Останати Кошарка Последните фотографии на Коби и неговата ќерка Џана

Последните фотографии на Коби и неговата ќерка Џана

Светот синоќа го потресе стравична вест. Во хеликоптерска несреќа загина Коби Брајант со неговата 13-годишна ќерка Џана и уште седумина сопатници.

Утрово странските медиуми ги објавија последните заеднички фотографии на НБА легендата и неговата ќерка, која загина заедно со него.

Наводно, фотографиите се од саботата во академијата Мамба за време на кошаркарски натпревар на неговата ќерка.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Кошарка

Проверете

Да се наежиш: Погледнете ја неверојатната кореографија на навивачите на Дортмунд

Борусија Дортмунд вечерва ја пречека екипата на Ајнтрахт од Франфурт. Како и секогаш, дома…