Дома Фото Познато како ќе изгледа домашниот дрес на Барселона за сезона 2021/22

Познато како ќе изгледа домашниот дрес на Барселона за сезона 2021/22

Во повеќето лиги сезоната 2020/21 само што започна, а Мундо Депортиво пренесе интересна екслузива.

Имено, тие тврдат дека ја имаат фотографијата од дресовите на Барса за сезона 2021/22.

Дресовите се доста поразлични од вообичаено, а станува збор за домашниот дрес на Барселона.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фото

Проверете

Пјаниќ: Роналдо ми кажа дека морам да ја прифатам понудата од Барселона

Миралем Пјаниќ изненади со последната изјава за „Мундо Депортиво“ во која откри дека Крист…