Дома Фудбал Останато Одбраната на Шкендија издржа само четири минути: Ламела го совлада Захов 🎥

Одбраната на Шкендија издржа само четири минути: Ламела го совлада Захов 🎥

Уште на самиот старт Тотенхем покажува кој е кој на Арената.

Ерик Ламела ја погоди мрежата на Захов уште во четвртата минута од натпревар.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Вчера се постигна голот од најголема далечина во Лига Европа!🎥

ПСВ славеше против Омонија во Лигата на Европа, но голот кој го постигна Гомез, фудбалерот…