Дома Останати Кошарка НБА Нови детали: Коби ја прегрнал Џиана во последните моменти во падот на хеликоптерот

Нови детали: Коби ја прегрнал Џиана во последните моменти во падот на хеликоптерот

Не престануваат да пристигнуваат нови детали за трагедијата во која животот го загуби Коби Брајант и неговата 13 годишна ќерка Џиана, заедно со уште седум лица.

„ТМЗ“ е медиумот кој е најдобро запознаен со оваа трагедија и се што тие објавија подоцна се покажа како точно, а сега имаат нови детали.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Сега споменатиот медиум објави дека Брајант и Џиана биле прегрнати во последните моменти од падот на хеликоптерот.

Повикувајќи се на извори од полицијата тие тврдат дека телата на Џиана и Коби биле пронајдени прегрнати.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In НБА

Проверете

Еве што прави Јокиќ додека Србите ја чекаат неговата одлука за Олимписките игри

Никола Јокиќ беше избран за МВП во регуларниот дел од НБА лигата, но не успеа и да ја одбр…