Дома Фудбал Италија Новиот гостински дрес на Рома изгледа фантастично

Новиот гостински дрес на Рома изгледа фантастично

Волчицата денеска преку социјалните мрежи ја претстави гостинската гарнитура за следната сезона која за брзо ги собра симпатиите.

Во прашање повторно е бел дрес, но со толку добри детали сите се согласни дека изгледа фантастично.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Карагер за епското финале: Милан беше подобар, го имаа и најдобриот напаѓач, таа вечер се опишува само со еден збор

Пред точно 15 години беше одиграно најлудото финале во историјата на Лигата на шампионите.…